DEKOR Duvar Kağıtları

ÖNCÜ Grup, 1970’li yılların sonunda duvar kağıdı üretmeye başlayarak faaliyet alanını genişletmiştir. Kullandığı kaliteli malzemeler, boyalar ve özenli işçilik sayesinde sağlam temeller üzerine kurduğu “DEKOR” marka duvar kağıtları kısa zamanda Türk pazarında lider konuma gelmiştir.

Markanın iç pazardaki başarısı hızla yurt dışına da yansımış ve DEKOR markası özellikle komşu ülkelerden başlayarak yabancı pazarlarda aranan bir marka haline gelmiştir. 80’li yıllarda Balkanlar, Kuzey Afrika ve Orta-Doğu’ya ihracat yapılırken, 90’lı yılların başında Rusya ve Rusya Federasyonu’ndan ayrılan diğer ülkelere ihracat ağırlık kazanmaya başlamıştır. 

DEKOR markası halen iç piyasada en kaliteli ürün olarak tanınmaktadır. Bununla birlikte DEKOR, yabancı pazarlardaki gelişmeleri yakından izlenmekte ve her yıl çeşitli desenler ve varyantlar geliştirilip koleksiyonlarına eklenmektedir. Ürünleri görmek için aşağıdaki seçeneklere tıklayabilirsiniz.

Özellikler

1. Dubleks Duvar Kağıtları (Koleksiyonlar: Classic –New Art-Vision-Harmony):

Kağıt tabanlı duvar kağıtları, genellikle iki katmandan oluşur. Dış tabaka kabartmalı ve renkli olarak basılmıştır, iç katman ise bir destek malzemesi olarak hizmet vermektedir.


2. Vinil Duvar Kağıtları (Koleksiyonlar: DekoArt - Melody):

Bu duvar kağıdı, vinil tabakası ve bu katmanın sıkıca yapıştırıldığı bir destek malzemesinden oluşur. Üst katman, düz veya kabartmalı olarak basılmıştır. Vinil duvar kağıdı, özellikle son derece sağlam yüzeylere gereksinim duyulan alanlarda kullanılır.


3. Köpük Duvar Kağıdı (Koleksiyon: Paradise):

Köpük ve boya ile şekillendirilmiş duvar kağıdı destekleyici malzemeye (kağıt veya non woven) uygulanır. Böylelikle, ışık ve gölge dış yüzey profilinde ilginç bir üç boyutlu etki oluşturur.


Yukarıdaki yüksek kaliteli tüm koleksiyonlar, yıkanabilir, ek yeri belli etmeyen, çizilmeye dayanıklı ve kolay uygulanabilir (boyut: 10,05 mx 52,5 cm) özelliklere sahiptir. İnternet sitemizde gösterilen ürünlerin renkleri bireysel monitörlerin özellikleri nedeniyle gerçek ürünlerden farklılık gösterebilir.


  Rulo En (cm) Rulo Uzunluk (m) Ağırlık (gr./ m2) Baskı Şekli

Dubleks Duvar Kağıtları

Classic - New Art - Vision -Harmony

52,5 10,05 175 Tifdruk
 

Vinil Duvar Kağıtları

DekoArt - Melody

52,5 10,05 220-340-380 Tifdruk
 

Köpük Duvar Kağıtları

Paradise

52,5 10,05 180 ( ± 25) Tifdruk