ÖNCÜ GRUP KAĞIT PLASTİK ve MATBAACILIK SANAYİ TİCARET A.Ş.

1965 yılında Istanbul'da faaliyetine başlamıştır. Başlangıçta faaliyet konusu grubun baskı ve ambalaj üretimini yapan diğer şirketlerine baskı klişesi, matbaa silindirleri ve desen hazırlama olmuştur. Zaman içinde diğer üreticilere de hizmet vermeye başlamıştır. ÖNCÜ Grup kendi sektöründe yurt içi ve yurt dışı fuarlara sürekli olarak katılmakta ve ürünlerinin daha geniş kitlelere ulaşması için her çabayı harcamaktadır.

 

Şirket üretimini 51.000 metrekare kapalı alana sahip 4 fabrikada çalışan 400 kadar personel ile yapmaktadır. Çorlu'da 27.000 metrekare kapalı alanı olan yeni üretim binasında DEKOMARIN kaymaz yolluk ve DEKOR duvar kağıdı ayrıca gravür silindirleri üretim hatlarının modernizasyon ve genişleme çalışmaları tamamlanmıştır.

 

Tacirler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren şirket, Ev Tekstili ve Dekorasyon konularında,Duvar Kağıdı,Bordür, Kaymaz Yolluk,PVC Yer Döşemesi üretimi konularında uzmanlaşmıştır. Ayrıca, şirket, matbaacılık sektöründe, Tifdruk silindir hazırlama ve solvent bazlı matbaa mürekkebi üretimiyle de faaliyet göstermektedir.

Kurumsal